Сторінка вихователя образотворчого мистецтва

Всім хто зайнятий вихованням дітей, хто є посередником між ними та оточуючим світом - світом природи, людей, речей, чуйною до всього нового, чуйною до душі дитини - присвячується!

Шановні батьки, карантин – це не час відлежуватися, нудьгувати та байдикувати.

Грайте з дитиною в усе що завгодно, розвивайте дрібну моторику рук, це може бути конструктор, пластилін, покидьковий матеріал. Вчить дітей обстежувати предмет за кольором, формою, тактильним відчуттям, розмовляйте, звертайте увагу на дрібниці, відповідайте на запитання, перетворіть спілкування на маленьку розповідь, цікаву гру.

Пам’ятайте!  Гра – це чарівний світ, де дитина  себе відчуває в небезпеці!

Розробляючи та виготовляючи різноманітні ігри для дітей, насамперед, я думала про вихованців, та їх вікові відмінності. Мені хотілося передати інтерес до занять з іграми, закріпити матеріал, кинути в душу зерно патріотизму, показати дітям, що наша планета Земля не тільки красива, її потрібно берегти. В кожну гру, я вкладала свою душу, старання, вміння, щоб дитина із задоволенням і цікавістю грала. Гра повинна бути не тільки цікавою, а й сам матеріал повинен бути яскравий, барвистий, естетичний і якісним. Я сама, як вихователь зацікавлена в тому, щоб дитина неодноразово використовувала гру.

Мною були розроблені ігри на закріплення матеріалу якого діти набули підчас занять:

1. Дидактична гра «Транспорт» (пазли)

В цій грі дитина розвиває увагу, пам'ять, мислення, починає розуміти, що планету Земля потрібно берегти, а починати потрібно з малого, з природи!

2. Дидактична гра «Галя по садочку ходила»

Діти в цій грі закріплюють знання про фрукти, вчаться складати опис, прищеплює повагу до трудової діяльності садівника.

3. Дидактична гра «Наварю тобі борщу»

Знайомимо дітей з національною кухнею, формуємо знання про професію кухаря, та його трудові дії.

Не викидайте старі іграшки в них можна вдихнути нове життя!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!