Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Матеріально - технічне забезпечення закладу освіти

Свою діяльність дошкільний заклад розпочав з 1969 року. Розташований в окремій типовій двоповерховій будівлі із загальною площею 2027кв.м.

Заклад дошкільної освіти знаходиться у центральній частині міста, в мікрорайоні, де дошкільна освіта дуже затребувана. Будівля та її обладнання відповідають вимогам техніки безпеки, пожежної безпеки, що підтверджено актами відповідних служб. Територія закладу має естетичний вигляд, повністю озеленена, огороджена за периметром. Для розвитку і виховання всебічнорозвиненої особистості кожного вихованця в її межах розташовані: ігрові майданчики, екологічна стежина, ділянка овочевих культур, зелена зона з фруктовими деревами, газонами, квітниками, майданчик для ознайомлення дошкільників з правилами дорожнього руху – усе це сприяє формуванню пізнавального інтересу до оточуючого світу, допитливості, розширенню кругозору, прагненню самостійно шукати відповіді на питання. Ігрові майданчики обладнані, підтримуються у задовільному стані.

В КЗДО створено розвивальне середовище, що відповідає інноваційним вимогам сьогодення, та організоване з урахуванням інтересів дітей і їх вікових особливостей.

Для здобувачів освіти оснащені приміщення: 9 групових приміщень, музична зала, фізкультурна зала,  кімната народознавства «Українська світлиця», кімната – театр, кімната образотворчої діяльності, методичний кабінет, медичний кабінет, кабінет практичного психолога, кабінет вчителя - логопеда, сенсорна кімната. Усі приміщення використовуються за прямим призначенням. Дотримано принцип ізоляції вікових груп. Групові приміщення для дітей раннього віку розташовані на першому поверсі. Кожна група має розвивальні осередки, які мають сучасний естетичний вигляд.

Адміністрація закладу веде постійну роботу з покращення матеріально-технічного забезпечення.